Důležité informace

Nezapomeňte si vzít s sebou

FM radio pro překlad
Nepromokavý stan
Spací pytel
Meditační polštář a deku
Obuv do deště

Překlad

Lama Ole bude předávat učení v angličtině. Na místě bude simultánní překlad do českého jazyka. Přineste si prosím vlastní sluchátka a radiové přijímače.

Jídlo

Pokud si zakoupíte kurz s jídlem, k dispozici bude masové či vegetariánské jídlo. Jinak můžete využít možnosti občerstvení na baru a koupit si různé delikatesy, palačinky nebo pizzu. Kávy a čaje bude samozřejmě víc než dost.

Ubytování

Na pozemku centra je spousta prostoru pro stanování. Na internetu však jistě naleznete mnoho možností pro ubytování v penzionech.

Děti

Máme připravené dva stany (pro děti mezi 4 –7 a 8 –11 lety) s hlídáním. Děti do tří let nebudou mít hlídání, ale najdou zde speciální zázemí.

Nezletilí na kurzu

Nově zavádíme kategorii platby za děti. Tato symbolická cena je určena zejména k umoření režijních nákladů spojených s pobytem dětí na kurzu a nákladů na babysitting.

Pro každé dítě prosím vyplňte registrační kartu (PDF) a odevzdejte v registračním stanu na místě kurzu. Podpisem rodiče/odpovědná osoba/ souhlasí s účastí dítěte na kurzu a provozním řádem (PDF) dětského koutku.

Jakákoli osoba do 18 let věku se může zúčastnit kurzu pouze v doprovodu rodičů přítomných na kurzu po celou dobu pobytu této nezletilé osoby. Nezletilci bez stálého dohledu rodičů se mohou události účastnit pouze v doprovodu jiné osoby starší 21 let, která za ně vezme zodpovědnost a písemně to potvrdí v registračním formuláři.

Organizátoři si vyhrazují právo v krajním případě zakázat nezletilým účast na kurzu.

Zvířata

Prosím nechte své domácí miláčky doma a usnadněte nám tak udržet na kurzu poklidnou atmosféru.

Kouření

Celý areál je nekuřácký. Kuřákům poskytneme vyhrazenou zónu.

Kontakt

Pokud budete potřebovat specifické informace nebo odvoz z blízké obce, ozvěte se prosím na mail [email protected] nebo na telefonní číslo (+420 608 937 872).